דקים ופרגולות בחיפה

דקים ופרגולות בחיפה

ההשקעה הגדולה של התקנת דקים ופרגולות בחיפה עשויה להחזיר את עצמה די מהר. בניגוד לפרגולות עץ, פרגולות אלומיניום, הינן יציבות וחזקות ואינן דורשות תחזוקה. יש לשלב נכון בין הדקים והפרגולות העשויות אלומיניום, על מנת לשמור על מראה אחיד.  הלחות שמאופיינת את ישראל והחום, מקנים לחומר זה לככב בחצר ביתכם ולהחזיק מעמד שנים ללא שחיקה או טיפול מיוחד. אולי זה יכול להישמע מוזר, אך היום אנשים הבינו כי בעזרת עיבוד האלומיניום והפיכתו לפריט דקורטיבי, ניתן יהיה ליהנות שינם מעיצוב מרהיב, חזק ועמיד בפני מזג האוויר. לדוגמא, ניתן יהיה לבנות פרגולה מאלומיניום ודק מאלומיניום בסגנון זהה, מה שיגרום להרמוניה ועיצוב מושלם.

עיצוב ועמידות גבוהה של האלומיניום – זה כל ההבדל

אם תשוו  דקים ופרגולות בחיפה, העשויים אלומיניום מול אלה העשויים מעץ, ההבדל הוא בין שמיים וארץ. הן מבחינת האיכות, העיצוב, העמידות ומינימום התחזוקה וכן המחיר שיהיה זול בהרבה מאשר דקים ופרגולות העשויים עץ. היצרנים והצרכנים הישראלים, למדו כי התחליף הטוב ביותר לעץ, הינו אלומיניום. בגלל הטכנולוגיה המתקדמת, העיבודים והטקסטורות השונות, ניתן יהיה לקבל מראה מעוצב, מרהיב ופרקטי של פרגולות ודקים העשויים מאלומיניום.

האלומיניום הינו חומר שעמיד בפני נקי טבע, חרקים והניקיון שלו הוא קל ופשוט מהסיבה שהוא אינו  מחליד או סופג מים בניגוד לעץ שמים עשויים לגרום לו לעבש. מבחינת פרגולות האלומיניום, ניתן יהיה לשדרג אותן, באמצעות תוספות כגון מנוע חשמלי, אשר יכול לכוון בקלות באמצעות לחיצת כפתור, את ההצללה או האור הרצוי מבלי להתאמץ כלל..

טקסטורות המדמות עץ של פרגולות ודקים העשויים אלומיניום

מי שבכל זאת, חשקה נפשו בפרגולה או דקים הנראים ממש כמו עץ, היום הטקסטורות הנראות כמו עץ בייצור של דקים ופרגולות בחיפה, נראים ממש אותנטיים. גם חידוש פרגולה הקיימת שנים, יתאפשר, באמצעות צביעה מקצועית של טקסטורת עץ,. כך שהפרגולה תיראה כחדשה.  מדובר על תוספות נעימות לחצר הבית שאף אחד אינו פוסח עליהן. החדשות הטובות הן, שפרגולות ודקים המיוצרים אלומיניום, אינם מוגבלים לעיצובים ולכן, תוכלו לראות קטלוגים של מגוון עיצובים רחב מה שיתאים לכל חצר ושילוב של הגוונים של חלונות האלומיניום של הבית. 

עיצוב מיוחד של פרגולות ודקים מאלומיניום בסגנון כפרי או בסגנון מודרני

אתם אלה שבסופו של דבר תקבעו לגבי העיצוב הרצוי לכם של דקים ופרגולות בחיפה העשויים אלומיניום. יש מעט חברות אשר מייצרות סוג כזה של פרגולות ודקים ויש למצוא אותן, על מנת להגי, להתרשם ולבחור את העיצוב המושלם ביותר .

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!