דקים ופרגולות בצפון

דקים ופרגולות בצפון

הפונקציונאליות של העיצוב, נגישות החומרים והעיצובים המרשימים הם אלה שגרמו לאנשים רבים, לבחור דקים ופרגולות בצפון, העשויים מאלומיניום. מדובר על חומר גלם שהפך לכוכב בענף הבנייה והאדריכלים אוהבים מאוד לעצב בו בתים, בניינים ועוד. או קשה להאמין אבל העיצובים של דקים ופרגולות העשויים אלומיניום, ממש מרשימים. הבחירה  דווקא בחומר גלם מסוג אלומיניום, הגיעה בזכות העמידות של חומר גלם זה למזג האוויר הים תיכוני,  אשר מאפיין את מדינתנו הקטנטונת וכן, תחזוקה אפסית, הם אלה הגורמים אשר הניעו  אנשים רבים לעצב את גינתם באמצעות פרגולות ודקים עמידים וחזקים הנשמרים לאורך שנים רבות.

מהבחינה בטיחותית, פרגולות אלומיניום הן קלות משקל וניתן למצוא פרגולות עומדות ופרגולות תלויות הצמודות לקיר.ישנם כל כך הרבה סוגי פרגולות כמו עגולות, מתכווננות, קעורות, מרחפות ותלויות באופנים שונים אשר יתאימו לחלל שבו הן מותקנות. יש לבחור דקים ופרגולות בצפון מחומרים איכותיים יותר, חברה מוכרת וידועה אשר מציעה  ניסיון עשיר, חדשנות בעיצוב ומחירים סבירים.

פרגולות ודקים מאלומיניום משרתות את מי שמעוניין ליהנות מהצללה ומעיצוב מושלם

למעשה, דקים ופרגולות בצפון, העשויים מאלומיניום, משרתות אנשים שמחזיקים בגינות פרטיות, או כאלה הגרים בדירות ויש להם מרפסת גדולה, כאשר המטרה היא ליהנות מהשהות באזורים אלה. מדובר על ביצוע קצר מועד וניתן לבחור את הגוון או הטקסטורה ש הדק והפרגולה, מה שייצור מראה הרמוני ומושלם. הכול מתחיל בעצם, מתכנון נכון ומקצועי של נקודת התחלה של בניית דקים ופרגולות והכול בהתאם לצרכיו ודרישותיו של הלקוח. יש לפנות ק לחרה מקצועית המתמחה בייצור מוצרי אלומיניום חדשים ומתקדמים, אשר לה ניסיון עשיר של שנים.

אמנם עונות השנה מתחלפות להן  בזו אחר זו, אבל לנו נדמה כי מרבית הימים הם קיציים וחמים ולכן, יש להתמודד נכון עם החום  כגון קרני השמש הקופחות ולכן פתרונות מתקדמים כגון פרגולה חשמלית היא אחת הדוגמאות הבולטות של איכות חיים גבוהה, פרקטיות ונוחות בשימוש ותפעול כה פשוט שאפילו ילד כול לסגור ולפתוח פרגולה בלחיצת כפתור אחת.

היתרונות הבולטים של דקים ופרגולות מאלומיניום

כולם כבר יודעים, כי דקים ופרגולות בצפון, העשויים אלומיניום, אינם דורשים טיפול כמו עץ, אין צור בשיוף, או מריחת חומרי איטום והגנה נגד פגעי מזג האוויר. ניתן להתאים את שני האלמנטים באופן מושלם עם הרבה סגנונות ואפשרויות מגוונות של טקסטורה, צבע, צורה  ושדרוגים, מה שאינו מתאפשר בפרגולות ודקים מעץ.את הפרגולות והדק, ניתן להתקין סביב בריכת השחייה בחצר, או במרפסת הבית ואפילו בגגות של פנטהאוזים. יש להתחשב בפרטים בעלי חשיבות גבוהה, כמו למשל התקציב העומד לשירותכם, תנאי השטח, הכנות  של תשתית תאורה ועוד. פנו למומחים עוד היום, בקשו לראות עבודות והצעת מחיר בטרם תחליטו על בניית והתקנת דקים ופרגולות באזור הצפון. 

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!