חזון וערכים

חזון ביתא

החזון של חברת “ביתא” הוא להיות חברה צומחת, מתקדמת ומובילה בתחום הייצור, עיצוב, שיווק והתקנת מוצרי אלומיניום, זאת תוך שמירה על  קוד אתי, יחסי אנוש טובים בתוך החברה ומחוצה לה וכבוד לאדם. הערכים והסטנדרטים שלנו היוו מאז ומתמיד את הבסיס לקיומנו. ערכים אלו נותנים את ההשראה לעובדים שלנו שיוצרים תחושת גאווה בכל אחד מאיתנו ושאיפה להגיע להישגים גדולים. התוצאות שאנו מגיעים אליהן חשובות לנו מאד אך לא פחות מכך חשובה לנו הדרך שבה אנו משיגים את התוצאה.

כדי להיות המובילים בסביבה משתנה תמידית אנחנו מעזים להיות הראשונים, להוביל את הדרך, ליצור קשרים ,לשאול שאלות ואף ללמוד מלקוחותינו.,החזון  שלנו מתבצע, וימשיך להתבצע באמצעות שירות אישי ומקצועי, הגינות ,נאמנות ומסירות ללקוח ולאנשי המקצוע שעובדים איתנו בשיתוף פעולה, וכן מחויבות אישית שלנו ללמוד ולהתפתח ללא הפסקה. אנו מקדישים ונמשיך להקדיש את הידע, הניסיון, הקשרים, והתשוקה למקצוע לכל אשר נעשה בחברה ועל מנת לעזור לבעלי עסקים נוספים בתחום להצליח.

הערכים שעליהם מתבססת כל פעילות החברה הינם:

  1. איכות ורמה גבוה ובלתי מתפשרת– אנו מתחייבים על מוצרים איכותיים בעלי עיצוב מיוחד וייחודי של חברתנו תוך בקרת איכות קפדנית ו-10 שנות אחריות.

  2. מקצוענות וניסיון– אנו מתחייבים להעניק ללקוח את השירות והליווי המקצועי ביותר בצורה יעילה, איכותית ומקצועית. אנו מעמידים בפני הלקוח צוות מסור, מקצועי ושירותי למתן מענה לכל שאלה, בעיה או צורך, באולם התצוגה של  החברה או בבית הלקוח בהתאמה אישית לצרכים ולדרישות של הלקוח בזמינות גבוהה.

  3. יושרה והגינות כל הפעילות של החברה נעשית בשקיפות מלאה אל מול הלקוח תוך מתן מגוון אפשרויות ופתרונות כולל המלצות אישית להמשך התנהלות, הנעשית בשיתוף מלא של הלקוח לאורך כל הדרך.

  4. התחייבות לתוצאות– אנו מחויבים לדרך שלנו ללא התפשרות על רמה, איכות ושירות ומבטיחים לספק את הפתרון המתאים ביותר לצרכי הלקוח תוך מתן שירות והתחייבות להצלחה.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!