חיפוי אלומיניום חוץ בחיפה

חיפוי אלומיניום חוץ בחיפה

לאחרונה, אנשים שמעוניינים להקנות מראה מרהיב לבניינם שברשותם, נוטים לבחור חיפוי אלומיניום חוץ בחיפה, היות וישנן סיבות רבות ויתרונות לחיפויי אלומיניום. נתחיל עם הבטיחות והפרקטיות של חיפוי זה. בניינים רבים נשרפים היות ואין להם חומר מגן מפני שריפות. העובדה היא שחיפויי אלומיניום אינם מוליכים אש והסיכון שבניין אשר מחופה באלומיניום יישרף, הוא קלוש. לוחות האלומיניום הם במשקל קל אך מצד שני, הם חומר גלם חזק וגמיש. זו הסיבה כי אדריכלים רבים, מעדיפים להשתמש עם לוחות אלומיניום לחיפוי ועיצוב מחודש של בניינים, אם בנייני מגורים ואם בנייני משרדים ואף מבני תעשייה שלא יראו מוזנחים וקודרים.

לוחות אלומיניום, מתאפיינים גם בבידוד חום, מה שמתאים למזג האוויר החם והים תיכוני השורר בישראל ברוב חודשי השנה..גם מבחינת הבידוד לרעשים, לוחות אלה, אף מבודדים מפני רעשים.מבחינת העיצוב, ניתן יהיה להקנות לחיפוי החיצוני של הבניינים באמצעות לוחות האלומיניום, מראה מודרני ומרהיב באמצעו חריטות או הדפסים בסגנון הי טק, או ניתן להקנות מראה חמים ומעוצב באופן קלאסי, באמצעות אלומיניום הנראה כמו חיפוי עץ.

גם עיצוב מרהיב וגם מחיר סביר

עוד יתרון רב הוא המחיר של חיפוי אלומיניום חוץ בחיפה. אולי העיצוב נראה יוקרתי ומרשים, אך המחיר של חיפוי בניינים בלוחות אלומיניום הינו בהחלט סביר וניתן לומר שאפילו זול, בהשוואה לשאר חיפויי החוץ. לרוב מי שמחפה בניין כאשר הקירות החיצונים, יחופו בלוחות אלומיניום דקורטיביים, מהנדס אזרחי בודק את המאפיינים השונים לפני שיאושר חיפוי חיצוני מאלומיניום. מדובר בחומר הגלם החסכוני ביותר, שר קיים בענף הבנייה. יש לציין, כי תוחלת חיים של בניין שיצופה בלוחות אלומיניום, תהיה גבוהה יותר, מה שמהווה יתרון חשוב נוסף.

אם בעבר, חיפוי קירות של בניינים באמצעות אלומיניום, היה נחלתם של מבנים תעשייתיים, אז היום השתנו פני הדברים. וגם בנייני מגורים החלו להתהדר בחיפויי אלומיניום מרהיבים אשר שינו את חזות הבניין מקצה אל קצה. מלבד זאת, חיפוי קירות בלוחות אלומיניום, מקנה למבנה חוזק ועמידות  לעוד שנים רבות.

חיפוי אלומיניום במראה אחיד לחוץ ולפנים המבנה

יש לדעת, כי חיפוי אלומיניום חוץ בחיפה, נעשה בהזמנה אישית לפי צרכי הלקוח. היופי הוא המראה האחיד של הקירות וכן אין סכנה מעומס יתר, היות ואלומיניום הוא בעל משקל קל. חיפוי אלומיניום חיצוני, הוא הדבר המקובל ביותר גם מהבחינה של העיצוב העדכני ביותר. יש לפנות לחברות וותיקות, אשר ידועות בייצור של אלומיניום איכותי ועיצובים מרהיבים. כמו כן, ישנם מתקינים מקצועיים מטעם החברה אשר מתקינים בדייקנות ובקפדנות את חיפויי הקיר.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!