חנות למטבחי חוץ בצפון

חנות למטבחי חוץ בצפון

אם מישהו אמר לכם, כי רק מטבח סגור, אשר נמצא בית יכול להתאים לבישול ארוחות או לאירוח חברים אז הוא טועה בגדול. היום הטרנד של מטבחי חוץ תפס תאוצה והכוונה היא למטבח חיצוני בחצר או במרפסת גדולה. דבר זה, מקל על המארחים היות והרבה יותר נוח לארח במטבחי חוץ מאשר להתרוצץ בתוך ומחוץ לבית וללכלך אותו. על מנת להשיג מטבח חוץ שיתאים נתונים של השטח שלכם בחצר או בבית, יש לפנות אל חנות למטבחי חוץ בצפון. מדובר לנעשה בתוספת אשר תגדיל את מרחב המחיה והאירוח העומדים בפניכם.

בתים פרטיים ניחנים בחצר פרטית משלהם. מה שקורה בחצר בית הופך לחלק תרבות הפנאי של המשפחה ובמיוחד בימי הקיץ, כשאר נעים לשבת בחצר ולמנגל אך בתנאים נוחים לחלוטין באמצעות מטבחי חוץ. אם אתם גרים בצפון הארץ בבית פרטי ועדיין אין לכם מטבח חיצוני, זה הזמן להתענן כשאר תבקרו במקומות המשווקים מטבחים מסוג זה כגון חנות למטבחי חוץ בצפון. למטבחי חוץ, יש את כל האפשרויות של בישול נוח עם כל  האלמנטים של מטבח פנים. הכוונה היא לכיור, ברז, ארונות לאחסון כלים ואפילו מקרר קטן, מנגל איכותי כשאר הכול מגיע בתוך מטבח אחד, אשר עשוי מאלומיניום שמתאים לתנאי מזג האוויר בחוץ ואינו מחליד.

תכנון המטבח החיצוני שלכם והקריטריונים השונים

כאשר אתם מתכננים מטבח חיצוני יש להתחשב תחילה בכמות האנשים הנמצאים במשפחה. גם אופי והרגלי האירוח חשובים לנתונים של תכנון נכון באמצעות חנות למטבחי חוץ בצפון. גודלו של המטבח החיצוני, תלוי גם בשטח החצר והקצעת המקום המתאים למטבח זה. יש לקחת בחשבון, כמה מקום לאחסון תצטרכו האם אתם שומרים על כשרות ותצטרכו שני כיורים, ניתן יהיה לתכנן את המטבח באופן זה.יש להבהיר לחברה אשר משווקת עבורכם את מטבחי החוץ מה אתם מעוניינים שיהיה במטבח, כך שניתן יהיה לתכנן נכון את כל הפריטים הרצויים לכם.

תכננו מטבח חיצוני מושלם לפי השטח המוקצע לכך בחצר או במרפסת

הרי זה ברור שלא תתכננו מטבח חיצוני גדול על שטח קטן ולכן, פה מעצב של חנות למטבחי חוץ בצפון, יוכל לקחת מידות ולתכנן עבורכם את המטבח האידיאלי אשר ישרת את צרכיכם, תוך התחשבות בשטח הגינה או המרפסת. יש לשים לב כי הגישה והמעבר למטבח יהיה נגיש ונוח. אין יותר קל לתפקד כאשר קיים בחצר ביתכם מטבח חיצוני מאלומיניום כשאר תוכלו לתפעל אותו בזמן אירוח או בארוחות עם בני הבית. יש לציין כי באמצעות תכנון והתקנת מטבח חיצוני, ההיררכיה של האחסון תתבסס על היגיון מלאכת הבישול.

שימוש במטבחי חוץ בצפון גם בימי החורף

לרוב אנשים מוצאים גם פתרונות הצללה לאזור האירוח בחצר, אשר כולל מטבח חיצוני. אם אתם גרים בצפון הארץ,  ניתן יהיה להציב פטריית חימום או אפילו להפעיל טאבון שגם יאפה וגם יפוץ חום נעים כאשר האזור של המטבח יהיה  מקורה באמצעות פרגולה מתאימה גם נגד חום ושמש וגם נגד גשם. ניתן לחבר לאזור הבישול קולט אדים או מפוח מיוחד אשר יוכל  לסלק את העשן כאשר צולים בשר אם על מעשנה או על גבי מנגל איכותי העובד על גז או חשמל.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!