משטחי דק מאלומיניום בחיפה

משטחי דק מאלומיניום בחיפה

היתרון הרב של דקים בגינה הינו המראה האלגנטי שהם מעניקים בסביבת הבית. דקים מגיעים במגוון רב של צבעים וסגנונות, כך שהם בהחלט יכולים להשתלב בהרמוניה עם מרכיבים אחרים של עיצוב הגינה והבית. קחו לדוגמא חלונות ודלתות העשויים מאלומיניום. למעשה האלומיניום הינו חומר הגלם הנפוץ ביותר בבניה במיוחד בישראל. ניתן למצוא ידיות וכל מיני סוגי פרזולים ועד לקירות מסך, מסתורי כביסה, פרגולות ואפילו משטחי דק מאלומיניום בחיפה. יש לתכנן נכון את השילוב המושלם כאשר מחברים את כל האלמנטים יחד.

הקץ למלחמה בחרקים ומזיקים לדק  ובתחזוקה קבועה

אלה היתרונות הבולטים של התקנת משטחי דק מאלומיניום בחיפה. בניגוד לדק העשוי מעץ טבעי אשר מצריך תחזוקה שטפת והדברה של מזיקי עץ, אחד התחליפים המוצלחים הינם דקים מאלומיניום..  עץ נוטה אף לפטריות ולעובש אבל בניגוד לעץ, האלומיניום עמיד בפני גשם וחום ואינו מצריך תחזוקה שוטפת ואפילו אין בו כלל תחזוקה. דק העשוי מאלומיניום, אינו מגביל למרקמים או עיצובים ומאפשר לכם טווח עיצובים רחב והוא אידיאלי להתאמה לכל חלל. אם למשל אתם אוהבים את מראה העץ, ניתן יהיה להזמין דקים מאלומיניום בטקסטורה של עץ באמצעות צביעה מיוחדת אשר מדמה עץ וקשה להבחין, כי אכן מדובר בדק העשוי מאלומיניום.

מקסימום עיצוב ומינימום תחזוקה – דקים מאלומיניום

ישנם מצבים שבהם אנו שוקדים על עיצוב הגינה ועלינו לבצע אי אילו שהן פשרות בין שני דברים שאנו מעדיפים. למשל בין שני חומרי גלם. תוכלו להרוויח את שני הדברים הללו למשל בעת תכנון דקים בחצר. למשל ניתן יהיה ליהנות מהתכונות המיוחדות של האלומיניום והגנה מרבית מפגעי מזג האוויר אך מצד שני תוכלו לחוש  שאתם דורכים על דק מעץ טבעי אם תזמינו משטחי דק מאלומיניום בחיפה כאשר הטקסטורה שלהם תיראה ממש כמו עץ טבעי ובכך למעשה תפסתם שתי ציפורים באבן אחת..

הרכבת משטחי דקים מאלומיניום בחיפה בשיטת עשה זאת בעצמך

משטחי דק דקורטיביים, מגיעים בכל מיני מידות ובקשת רחבה של גוונים אפילו אלומיניום דמוי עץ. ניתן להתקין את משטחי הדק מאלומיניום עם מחבר נסתר מה שיחסוך לכם זמן יקר וכסף. מי שיש לו ידיים טובות, יוכל להתקין בעצמו את הדקים. הדקים הינם דקורטיביים ובאיכות גבוהה וייפו את חצר ביתכם. תוכלו בקלות להתאים את הגוון של משטחי דק מאלומיניום בחיפה לשאר האלמנטים כגון ריהוט הגן, חלונות האלומיניום בביתכם ועוד.אם יש לכם פרגולת אלומיניום, תוכלו להתאים א הדקים לגוון הפרגולה והעיצוב יהיה לא פחות ממושלם.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!