פרגולות אלומיניום בצפון

פרגולות אלומיניום בצפון

אנשים רבים שיש להם מרפסת או חצר, מעוניינים לבנות פרגולה איכותית ומעוצבת, כזו שתענה על צרכיהם ולא תדרוש יותר מדי תחזוקה ואפילו אם ניתן תחזוקה אפסית הינה תמיד בעדיפות הראשונה. יש לדעת כי ישנם חומרי גלם שונים על צרכיהם של אנשים אלה כמו למשל בניית פרגולות אלומיניום בצפון, במידה ואתם גרים באזור זה. הקיץ תמיד גורם לנו לשהות בחצר בית או במרפסת ונעים לארח אנשים, כאשר האזור מוצל ונעים, זה יכול להתאפשר רק באמצעות פרגולה מתאימה. אזור האירוח הופך למתחם מיוחד וכן, קירוי לימי החורף כאשר יורדים גשמים.

ישנם יתרונות רבים להתקנת פרגולות אלומיניום בצפון, על פני פרגולות אחרות, אשר עשויות מחומרי גלם אחרים. האלומיניום, הינו חומר גלם מאוד נוח לתחזוקה והוא אף עמיד בפני חלודה ומפני נזקי מזג האוויר אשר מאופיין בישראל בהמון לחות וחום. פרגולות המיוצרות מאלומיניום, תשרתנה אתכם למשך שנים ארוכות מבלי לעמול קשה ולתחזק אותן באמצעות חומרי הגנה או צביעה כמו שיש  בבניית פרגולות עץ. תוכלו להזמין פרגולות מאלומיניום בכל גודל או צורה, למשל פרגולה תלויה או פרגולה עומדת, הכול על פי נתוני השטח שבו אתם מעוניינים להתקין א פרגולת האלומיניום החדשה שלכם.

מראה הי טקיסטי  בסגנון הכי מודרני

יש לציין, כי פרגולות אלומיניום בצפון, הן בעלות מראה מודרני והי טקיסטי ומשדרגים כל אזור שאתם מעוניינים לקרות. הפרגולה מתאימה לכל גינה או מרפסת כפתרון מושלם להצללה. מומלץ לתכנן מראש את הפרגולה באמצעות חברת פרגולות וותיקה שהיא בעלת שם , מוניטין והמלצות. אם לדוגמא, תגדירו לעצמכם מהי המטרה של הפרגולה שאתם מעוניינים להתקין , תוכלו למעשה לבחון את הפרטים שהם רלוונטיים עבורכם. למשל , אם מטרת הפרגולה להגן עליכם מפני השמש הקופחת יש לוודא את הכוון אשר ממנו מגיע השמש. במידה והפרגולה נועדה להגן עליכם מפני הרחות יש לבדוק את כוון הרוח.

תוכלו להתקין פרגולה אך חשוב לתכנן אותה לאזורי שאתם מעוניינים שהיא תהיה מוצבת בהם. אם למשל לקרוי פטיו, חניה, מרפסת, בכניסה לבית לשביל הגישה ועוד. יש לדעת, כי האלומיניום, הינו חומר  נוח לעבודה ולליטוש והגימור יהיה לא פחות ממושלם.

באילו פרמטרים תלוי המחיר של הפרגולה? 

 המחיר של פרגולות אלומיניום בצפון, תלוי בחברה ובסוג הפרגולה. למשל צביעה בחומר מיוחד המקנה לפרגולה דימוי של עץ, המחיר יהיה שונה מאשר פרגולת אלומיניום אשר לא  נצבעו בטקסטורה מיוחדת. גם בחירה במנגנון חשמלי, התקנה וכדומה. בררו בין כמה יצרניות פרגולות אלומיניום באזור הצפון, במידה אתם מעוניינים כבר לתכנן את בניית והתקנת הפרגולה, אם בחצר הבית או במרפסת הדירה. שימו לב כי לפרגולה יש תו תקן ממכון התקנים ומתקין מטעם החברה יגיע להתקין לכם את הפרגולה.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!