פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולה שהיא בעלת מראה טבעי כגון פרגולה מעץ, מקנה מראה כפרי ופסטורלי אשר יכול להתאים במיוחד לחצרות הבתים הפרטיים.  בעבר, חומר גלם טבעי זה, היה נהוג להשתמש בו בבניית פרגולות, דקים וגדרות. היום בגלל שאנשים אינם מעוניינים בתחזוקה מיוחדת, בלאי של העץ, מזיקים ועוד, ניתן כבר לראות, כי חברות המייצרות פרגולות אלומיניום, מייצרות פרגולות אלומיניום דמוי עץ .אנו מבינים לבד, כי היתרונות הם רבים כמו, מראה רענן ללא חידוש או מאמץ מצדנו, הפרגולה אינה מתבלה עם השנים, אין צורך בהדברת מזיקי עץ והן מאריכות ימים באקלים הארץ ישראלי.

אלומיניום בטקסטורות של דמוי עץ, התחלנו לראות בתריסים שנראו ממש כמו עץ ומשם התפתח הרעיון, גם לגבי פרגולות שתיראינה ממש כמו פרגולות מעץ. האלומיניום הוא חומר גלם גמיש ונפוץ בענף הבניה. פרגולה מאלומיניום, נוחה וקלה להתקנה, אינה מחלידה ולכן, רבים היום נוטים לרכוש פרגולות אלומיניום דמוי עץ. רכישה זו חוסכת לכם כסף וזמן יקר על פעולות תחזוקה שיש לעשות באופן קבוע בכל תקופה מסוימת.

פרגולת אלומיניום דמוי עץ תלויה או עצמאית

ניתן בהחלט להזמין פרגולה העשויה מאלומיניום בטקסטורה של עץ במראה טבעי, ליהנות ממראה של עץ טבעי ומיתרונות של חוזק, תחזוקה אפסית ומראה רענן וחדש תמיד של פרגולה זו, אשר בעצם עשויה מאלומיניום. גם המחיר של פרגולות אלומיניום דמוי עץ, ישתנה לפי המבנה למשל אם הפרגולה היא תלויה, או שהיא עצמאית, מה שגורם להבדל במחירים. יש לציין בנוסף, כי מדובר בחיסכון רב כי מחירה של פרגולת עץ עולה יותר, פרגולת אלומיניום בטקסטורה מיוחדת של  דמוי עץ תחזיק לשנים רבות וללא כל מאמץ מצדכם.

להשלמת המראה הכפרי של פרגולה העשויה אלומיניום בעלת טקסטורה מושלמת של עץ, אפשר בהחלט להוסיף כמה אלמנטים כגון עציצים או צמחים מטפסים, רהיטי גן מעץ מלא וכל מה שיכול להקנות מראה כפרי וביתי מושלם. תוכלו לשאוב רעיונות ממגזינים לעיצוב הבית והגן ואפילו להיות יצירתיים.

פרגולות אלומיניום הנראות כמו עץ – לאוהבי המראה החמים והכפרי

אנשים רבים, אינם מוותרים על מראה של פרגולה העשויה עץ. מצד שני, קיימים יתרונות רבים, המציעים מראה של פרגולת עץ, כאשר היא עשויה מאלומיניום.. תנאי האיכות של פרגולות אלומיניום במראה של עץ טבעי הם אופטימאליים. היתרון הבולט מלבד המראה של פרגולות אלומיניום דמוי עץ הוא החוזק שלהן. פרגולות אלומיניום, עמידות בפני כל תנאי מזג האוויר ונראות כחדשות גם לאחר שנים רבות.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!