פרגולות אלומיניום המלצות

פרגולות אלומיניום המלצות

בעקבות רפורמת הפרגולות אשר עברה לפני כמה שנים בממשלה, כבר אין צורך לבקש רישיון בנייה מיוחד להתקנת פרגולות אלומיניום המלצות או כל סוג של פרגולה אחרת. רבים החליטו להשתמש בפרגולה למטרת קרוי של שטחים פתוחים במקום להשתמש בכיסויים אחרים שאינם עמידים ובטח אינם מעוצבים או אסתטיים למראה.פרגולות העשויות אלומיניום הינן משוכללות ומגיעות במגוון דגמים ובשכלולים כגון מנוע חשמלי, רפפות כאשר ניתן לסגור ולפתוח את הפרגולה באמצעות מתג או שלט רחוק. בגלל שהאלומיניום הינו חומר גלם גמיש, קל ועמיד ולכן, תכונות אלה, גורמות  ליצור של דגמים חדשים ונוחים של בדור החדש והמשוכלל ביותר של הפרגולות.

שימו לב להיבט הבטיחותי בבניית והתקנת פרגולות אלומיניום

יש לציין כי בניית והתקנת פרגולות אלומיניום המלצות, חייבת להיות קפדנית, תוך מתן תשומת לב לנושא הבטיחות. יש להתייחס לעובי הפרופילים, לריתוכים בפרגולת האלומיניום שיהיו מקצועיים וכן, יש לשים לאיטום איכותי, במיוחד בתפר הנמצא בין הפרגולה לקיר. אם מדובר על בנייה התקנה של פרגולה תלויה, יש לדאוג כי תהיה תמיכה מלאה מהקיר אשר עליו תישען הפרגולה. יש לשים לב לעומסים. רבים מזמינים פרגולות אלומיניום, שהן בעלות רפפות שהן למעשה פנלים אשר נעים על צידם וניתן יהיה לסגור או לפתוח אותן באופן ידני , או באמצעות מנוע חשמלי שניתן להפעיל בשלט רחוק או באמצעות מתג חשמלי.

פרגולת אלומיניום פרקטיות ועיצוב במקום הראשון

כאשר מתכננים לבנות פרגולות אלומיניום המלצות יש לחשוב על הפרקטיות של הפרגולה ולאחר מכן על העיצוב אשר יתאים לחלל שבו אתם מעוניינים להתקין אתה, אם בגינה או אם במרפסת, בכניסה לבית ואפילו בחניה. יש לשים לב לפרטים מהותיים, כגון גובהה של הפרגולה . יש לשים לב כי תתאפשר תנועה חופשית תחת הפרגולה. שימו לב גם לאלמנטים הנמצאים סביב הפרגולה או בקרבתה כמו חלונות הבית, המיקום של ארגז התריסים החשמליים, המדחס של המזגן וכל אלמנט אחר אשר נמצא קבוע בקיר, מה שעשוי להפריע להתקנת הפרגולה.

מטרת השימוש בפרגולת אלומיניום מצריכה מדידה קפדנית

זו הסיבה שיש לקרוא לאיש מקצוע בתחום פרגולות אלומיניום מומלצות, היות ואיש המקצוע,ידע למדוד את השטח ולדייק בבניית והתקנת פרגולת האלומיניום. למשל אם אתם מעוניינים בפרגולה שתהיה מעל שולחן אוכל וכיסאות למטרת אירוח או ארוחות משפחתיות תחת הפרגולה, יש למדוד את הריהוט ולהוסיף מספיק מרווח על מנת שתתאפשר תנועה בין הרהיטים. אם יש לכם ריצוף במרפסת או בחצר, ניתן יהיה לקבוע את גודלה של הפרגולה, בהתאם לשטח הריצוף. רצוי לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים היטב או שאם ראיתם פרגולה שממש מצאה חן בעיניכם אצל חברים או קרובים, שאלו מהיכן הזמינו את הפרגולה. 

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!