פרגולות אלומיניום – להצללה ועיצוב מושלם

פרגולות אלומיניום – להצללה ועיצוב מושלם

אם אתם מעוניינים לשדרג את הגינה שלכם וליהנות מצל  ועיצוב מיוחד. למשל פרגולה העשויה מאלומיניום דמוי עץ, מהווה את התשובה האולטימטיבית לגינה שיש בה אלמנטים שונים מעץ כגון דק ורהיטי גינה העשויים אף הם מעץ. פרגולות אלומיניום, עשויות מפרופילים חזקים, אך מצד שני קלי משקל, מה שיקל על ההתקנה ומקנה בטיחות למי שנמצא בסביבתה. גם היסודות של הפרגולה עשויים מאלומיניום, מה שמקנה לה יציבות למשך שנים רבות.  הקווים הנקיים בעיצוב פרגולות העשויות מאלומיניום, זה מה שמושך רבים לרכוש את הפרגולות, אשר גם תהיינה יעילות בהצללה וגם תהיינה מעוצבות להפליא, על פי הטעם והסגנון המוביל של הבית והחצר.

פרגולה לא אמורה להיות גדולה מדי, היא יכולה בהחלט לעמוד במיקום מעולה ולא לתפוס יותר מדי משטח החצר. יש לציין כי ישנן פרגולות תלויות המתאימות במיוחד למרפסות בדירות וישנן פרגולות הבנויות על ארבעה עמודים שמתאימות יותר לחצר של בית. גם הצבע אשר  נצבעות פרגולות אלומיניום, הוא עמיד ומיוחד אשר נצבע בתנור באבקה מיוחדת והוא עמיד בטמפרטורות קיצוניות ומהווה שכבת הגנה נוספת.

תחזוקה אפסית בפרגולות מעוצבות מאלומיניום למרפסת ולגינה

יש לציין, כי פרגולות אשר עשויות מאלומיניום, אינן מחלידות. היתרון הרב הזה, הוא שגרם לאנשים שמעוניינים בעיצוב מיוחד ומינימום תחזוקה לבחור דווקא באפשרות זו של פרגולות העשויות מחומר הגלם המבוקש ביותר שהוא כמובן אלומיניום. בניגוד לפרגולות העשויות עץ, פרגולות אלומיניום, אינן מכילות חרקים או שנדבקות בחרקים בגלל שהאלומיניום אינו חומר גלם טבעי ואינו זקוק לחיטוי, שיוף וצביעה בכל תקופה מסוימת כמו פרגולות עץ.

מי שיש בביתו חלונות מאלומיניום בגוון חלק, יכול בהחלט להמשיך את אותו קו ולצבוע את הפרגולה באותו גוון של החלונות להשגת מראה אחיד, הרמוני ומושלם. גם מהבחינה הכלכלית, העלות של פרגולות אלומיניום, היא זולה יותר בהשוואה לשאר סוגי הפרגולות, אם מברזל או אם מעץ והיתרונות של פרגולת אלומיניום הם הרבה יותר רבים משאר הפרגולות ולכן זוהי רכישה נבונה מכל הבחינות.

פרגולה מאלומיניום משרת מגוון רב של מטרות

 אם תחשבו על המטרות השונות אשר בהן פרגולת אלומיניום תוכל לשרת אתכם, תבינו כי מדובר בבחירה המושכלת ביותר מצדכם. ניתן היום למצוא פרגולות המיוצרות מאלומיניום, בסגנונות שונים, אם קלאסיים, מודרניים ואפילו בסגנון כפרי, כאשר הטקסטורה היא בדימוי עץ או בגוון קרם בסגנון של פרובנס, כפרי אך יוקרתי. למעשה השמים הם הגבול בבחירת פרגולה מאלומיניום אשר גם תשרת את מטרתכם וגם תתאים להפליא לסגנון של הבית, הדירה ולנוף בגינה.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!