פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית בחיפה

פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית בחיפה

במדינה כל כך חמה כמו ישראל, זה לא מפליא כי בעשורים האחרונים הפכה הפרגולה לחלק מהבית. אנו רואים פרגולות בחניה, במבואה לבית, במרפסת או בחצר. הפרגולה מקנה לביתנו מראה מיוחד, הן מהבחינה העיצובית, מה שמאפשר שימוש יעיל יותר בחללים הפתוחים והחיצוניים של הבית ובמיוחד, כאשר מדובר על ההצללה מפני השמש או קירוי מפני הגשם. אנשים רבים מעוניינים לחסוך בעלויות ומזמינים פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית בחיפה במידה והם מאזור זה. ניתן לרכוש את החלקים ולבנות את הפרגולה באופן עצמאי ללא ריתוך או חיתוך.

בחרו את הצורה והגודל המתאים לפרגולה  בהרכבה עצמית

במידה והחלטתם לבחור בפרגולת אלומיניום, אשר מיועדת להרכבה עצמית, יש להתחשב בתנאי השטח ובגודל המרחב שיהיה אמור להיות מוצל. ניתן אף לרכוש פרגולות מעוגלות אשר יעניקו לגינת ביתכם מראה מסוגנן. ניתן אף לבחור את רמת ההצללה באמצעות בחירת צפיפות של מוטות האלומיניום אשר מהם מורכבת למעשה פרגולת אלומיניום להרכבה עצמית בחיפה. עוד בחירה והחלטה שתוכלו לבצע היא לרכוש פרגולה עומדת או פרגולה תלויה שהיא צמודה לקיר ללא צורך ברגליים מאלומיניום כמו בפרגולה עומדת.

פרגולת אלומיניום בשיטת “עשה זאת בעצמך”

למעשה, שיטת “עישה זאת בעצמך” הפכה לנפוצה והוא למעשה הטרנד בהרבה מחומי החיים. תחום זה, הגיע גם לענף הפרגולות ועד כה, קבלן היה אמור להתקין לכם את הפרגולה בחצר ביתכם או למטרת הצללה וקרוי למרפסת. היום, כבר תוכלו להזמין בעצמכם פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית בחיפה וזאת, לאחר  שלקחתם את המידות המדויקות. באזור הצפון למשל הכולל כמובן את חיפה, יורדים גשמים רבים בעונת החורף, כך שפרגולה העשויה מאלומיניום יכולה להוות את המענה המושלם עברכם, משום שהיא אינה מחלידה ושומרת על צורתה המקורית וללא כל תחזוקה מצדכם כגון צבע או מריחת כ חומר אחר כנגד נזקי מזג האוויר.

אין צורך לסחוב חומרי גלם כבדים כשאר רוכשים פרגולת אלומיניום בהרכבה עצמית

זהו עוד יתרון בולט ברכישת פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית בחיפה. האלומיניום, הינו חומר גלם קל ולכן בעת רכישת פרגולת אלומיניום אשר תהיה מיועדת להרכבה עצמית, אין צורך לסחוב קורות עץ כבדות ממקום למקום, כי אם מדובר על מוטות קלי משקל ונוחים לנשיאה או להעברה מהחנות אל ביתכם. זוהי בחירה כדאית מאוד וניתן למצוא את הפרגולות במגוון מידות צורות עיצובים וגוונים בקשת רחבה. 

חדשנות עיצובית בשוק פרגולות מאלומיניום  להרכבה עצמית

ניתן למצוא כאמור פרגולות מאלומיניום במגוון צורות או מידות ואפילו בשילוב של גוונים מיוחדים. אם אתם מעוניינים בהצללה מרבית, ניתן יהיה לרכוש פרגולות בעלות רפפות שתוכלו לכוון באופן ידני. המבחר הוא רב והמחירים משתלמים והסיפוק העצמי בהרכבה של פרגולת אלומיניום יקנה לכם תחושה עילאית וכמובן חיסכון רב בכסף..

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!