פרגולות אלומיניום למרפסת בחיפה

פרגולות אלומיניום למרפסת בחיפה

היום, קבים פונים לרכישת פרגולות מאלומיניום, מהסיבה של כובד הפרגולה ,התחזוקה ועוד. פרגולות אלומיניום למרפסת בחיפה, מספקת קירוי פרקטי ויציב לשנים רבות. פרגולות אלומיניום באופן כללי, אינן מחלידות והן עמידות בכל תנאי מזג האוויר, במיוחד למזג האוויר הישראלי המאופיין בחום ולחות. יתרון נוסף של פרגולות מאלומיניום אשר מטרתן להצליל אזורים מסוימים הוא שאין צורך בתחזוקה כלל, מה שמקנה נוחות מרבית לאנשים שעסוקים גם כך שעות רבות בעבודה.

פרגולה תלויה למרפסת בעיצוב הרצוי לכם

כאשר מתכננים בניית והתקנת פרגולות אלומיניום למרפסת בחיפה או בכל אזור אחר בארץ, יש לתכנן את המראה הרצוי לכם, התקציב ומטרת השימוש, המיקום התאורה והחיבור לחשמל. האפשרות הנפוצה ביותר בישראל הינה פרגולה העשויה מאלומיניום ותתאים בדיוק לגודל המרפסת שלכם. המשקל הנמוך של הפרגולה, מהווה בטיחות מפני חשש לכובד רב של הפרגולה. דבר נוסף אשר מהווה יתרון בטיחותי זה עצם העובדה, שאלומיניום אינו דליק או נשרף. לרוב, כאשר מדובר  על פרגולת אלומיניום אשר מיועדת למרפסת, העדיפות היא על פרגולה תלויה. ראשית, פרגולה זו אינה תופסת מקום כמו פרגולה על עמודים, אשר מתאימה לשטחים גדולים יותר כמו בחצר הבית והיא חוסכת מקום, שנית היא קלה יותר מאשר פרגולה עומדת (על עמודים). 

היכולת של הפרגולה מאלומיניום להתאים לכל חלל

היכולת של פרגולות אלומיניום למרפסת בחיפה, היא להתאים לכל חלל אפשרי. פרגולות אלה, העשויות מאלומיניום, מתאימות לכל חלל ומאופיינות בגמישות עיצובית. תכונה זו, מאפשרת לעצב את הפרגולה, בשלל סגנונות מקוריים על פי טעמו האישי של כל אחד. יש לשלב את הפרגולה מאלומיניום, עם שאר האלמנטים הנמצאים בסביבה, כגון גוון חלונות האלומיניום בבית, מה שיאפשר עיצוב הרמוני מושלם ואחידות קלאסית ונעימה לעין. פרגולה מאלומיניום, מספקת הגנה גם מימי הגשמים בחורף. ניתן למצוא עיצובים שונים של פרגולות אלומיניום כגון מראה הי טק, מראה בקו נקי ומינימליסטי או עיצוב בסגנון עץ, באמצעות צביעה מיוחדת בעלת טקסטורה אשר מדמה עץ.

פרגולת אלומיניום למרפסת בעלת חזות עכשווית

אנשים רבים אוהבים את הסגנון המודרני יותר וכן, יבחרו בעיצוב של פרגולות אלומיניום למרפסת בחיפה, בעלות חזות עכשווית ובעלת קו נקי. פרגולה זו, יכולה להשתלב בכ מקום בחלל שבו תהיו מעוניינים להתקין את הפרגולה. פרגולות אלומיניום למעשה, יכולות לשמש כקירוי גם לחניה, לכניסה לבית, כקירוי לבתי קפה ומסעדות ועוד. מי שמעוניין בפרגולות משוכללות יותר, יוכל לבחור פרגולות בעלות מנוע מובנה, אשר מצליל באמצעות מתג או שלט רחוק את אזר הקרוי. פרגולות אלה עולות יקר יותר, אך הן בהחלט נוחות לשימוש ויעילות בהכנסת אור או הצללה באמצעות לחיצת כפתור אחת.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!