פרגולות אלומיניום מחיר

פרגולות אלומיניום מחיר

רבים מעדיפים את הבחירה של פרגולות אלומיניום, כאשר הם מגיעים לעיצוב מחדש של הגינה, או שמעוניינים ליהנות יותר מהמרפסת בדירתם. מי שמתעניין לגבי כל הנושא של פרגולות אלומיניום, יש לדעת כי ישנם מרכיבים שונים לגבי פרגולות אלומיניום מחיר. למשל, אם הפרגולה היא תלויה או בעלת 4 רגליים ומיועדת לחצר, הגודל, הטקסטורה ועוד. ישנם עוד כל מיני פרמטרים, אשר עשויים להעלות את מחירן של פרגולות האלומיניום. יש לשים לב לאחר שכבר ביצעתם השוואות מחירים, אם הציעו לכם פרגולות שהן זולות מדי. לרוב זה קורה כאשר הצביעה הייתה לא מקצועית ופרגולות אלה, תשנינה את המרה שלהן בתוך תקופה קצרה, כאשר יסתמנו קילופי צבע, מה שלבטח לא יתרום למראה הבית או החצר.

יש לשים לב גם בהזמנה של פרגולה אלומיניום וניתן בהחלט לחסוך עלויות, רק אם מקבלים מספיק מידע ופועלים בחוכמה. למשל אם חשקתם בפרגולת אלומיניום בעלת מראה וטקסטורה של עץ טבעי, כמובן שרכישה זו תהיה גבוהה יותר. ישנה אפשרות לחסוך בעלויות של פרגולות אלומיניום מחיר. למשל אם תזמינו פרגולות בטקסטורה זו, המחיר יכול להגיע ל-1,000 ₪ למטר בערך, אבל אם כבר במפעל, ישנם פרופילים מאלומיניום בטקסטורת עץ, המחיר יהיה זול משמעותית בכמה מאות שקלים.

מה עוד יכול לשנות את מחירה של פרגולת אלומיניום?

ישנם כאלה שמעוניינים להזמין פרגולה חשמלית. מנגנון חשמלי, בהחלט מייקר את מחירן של פרגולות אלומיניום. אלה הן למעשה הפרגולות היקרות ביותר, כאשר המחיר הגבוה הוא בשל המנגנונים החשמליים שמותקנים בפרגולה. עוד פרמטר אשר מקנה למי שמזמין פרגולות אלומיניום מחיר הוא הזמנה של פרופילים אלומיניום עבים יותר, היות והמקום שבו תותקן הפרגולה, יהיה חשוף לרוחות חזקות ולבסוף הפרגולה עשויה לקרוס. העלות תהיה גבוהה יותר כאשר מזמינים פרופילים עבים יותר, והמחיר יתבטא  לפי עלות גבוהה יותר של מ”ר.

גם עלות של תכנון הנדסי, תייקר את המחיר של פרגולת אלומיניום, אך ההבדל אינו משמעותי ולכן, מומלץ כי תשתמשו בכלים חשובים כמו תכנון הנדסי להתקנה מדויקת ויעילה של פרגולת אלומיניום למרפסת או לחצר.

לחסוך וליהנות מכל העולמות ברכישת פרגולות אלומיניום בהתקנה עצמית

מי אינו מודע לעובדה כי רבים מהאנשים אשר מזמינים פרגולות אלומיניום, יעדיפו לרכוש פרגולות בשיטת עשה זאת בעצמך. פרגולות אלה, מגיעות בחלקים וניתן לחבר אותן בהקלקה ובאופן נכון ומדויק. למעשה, באופן זה של רכישה ישנה הוזלה וחיסכון  של פרגולות אלומיניום מחיר, כאשר אתם חוסכים את מחיר ההתקנה. שיטה זו היא נפוצה ורבים אוהבים להתקין בעצמם את הפרגולה ולהתגאות במראה ובעבודה שהם ביצעו.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!