פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולות אלומיניום תלויות

ישנן כל כך הרבה  סוגי פרגולות בעיצובים שונים ובמיוחד פרגולות העשויות אלומיניום. קשה להגיע להחלטה אך יש לשים לב לנתוני השטח, במיוחד אם  הפרגולה מיועדת למרפסת בדירה. יש לחסוך מקום היות ופרגולה עצמאית הבנויה מיסודות של 4 רגליים, תהיה מיועדת יותר לגינה , אך פרגולות אלומיניום תלויות, מתאימות יותר למרפסות של דירות וחוסכות מצד אחד מקום אך מצד שני גורמות להצללה נעימה ומרבית. גם בגינות קטנות שאין בהם הרבה מקום, ניתן להתקין פרגולה תלויה כאשר היא מעוגנת בין שני קירות.

יש לציין כי פרגולות העשויות אלומיניום, הן קלות יותר, בהשוואה לפרגולות ברזל או עץ ולכן, תוכלו למצוא פתרון יעיל שישדרג את המרפסת או הגינה הקטנה מה שכן, יש לשים לב בהתקנה מקצועית ומדויקת ובאחריות של התקנת פרגולות אלומיניום תלויות. זה יכול להיות מסוכן להתקין לבד או למצוא אדם שאינו איש מקצוע בתחום התקנת הפרגולות.

פרגולה תלויה – פתרון מעוצב ואלגנטי לשטחים קטנים

פרגולה  תלויה העשויה אלומיניום, מהווה פתרון נהדר לשטחים שדורשים הצלה או הגנה מפני הגשם. אם נגדיר את הפרגולה התלויה, זוהי פרגולה אשר מורכבת ללא עמודים שתומכים בה ומספקת את ההצללה וההגנה הרצויה לנו מתנאי מזג האוויר ואינה תופסת מקום. היתרון הגדול של פרגולות אלומיניום תלויות, טמון במשקל, היות והאלומיניום הינו חומר הגלם האידיאלי עבור פרגולה תלויה.

פרגולה תלויה – אופציה שכיחה ונפוצה

ניתן למצוא מגוון רב של צבעים וסגנונות  בפרגולות אלומיניום , במיוחד לאלה שהן תלויות. פרגולות מסוג זה,, מגיעות במגוון סגנונות, גוונים וטקסטורות. ניתן להתייעץ עם איש מקצוע שמומחה בתחום. היתרון של פרגולות תלויות הוא, שניתן למצוא אותן בעיצוב ישר ואלגנטי ובקווים נקיים. ישנן פרגולות  אלומיניום תלויות אשר הן בסגנון כפרי וביתי,ו בסגנון קלאסי, או בסגנון ים תיכוני. החזות של הפרגולות התלויות היא בסגנון עדכני. גם מקומו נוספים שזקוקים לקירוי כגון כניסה לבית, חניה פרטית לרכב, או אפילו למסעדות ועוד.

מה שחשוב ביותר כאשר מתקינים פרגולה תלויה היא התקנה מקצועית, באמצעות מתקין מורשה. החיבור יהיה באמצעות כבלים מפלדה לקיר הבית החיצוני. הפרגולה, מחוברת עם שרשרת ברזל כך שהיא תהיה מעוגנת לקיר באופן בטיחותי. ישנה אופציה, כאשר ישנם שני קירות תומכים להתקין בין שניהם  פרגולה תלויה. רוב יצרניות פרגולות מאלומיניום, שולחות מתקין מקצועי מטעמן. יש לדאוג לקבלת תעודת אחריות הן עבור הפרגולה והן עבור ההתקנה עצמה.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!