שערים

הבחירה הנכונה – שערים מאלומיניום

הבחירה של שער לבית או יותר נכון שערים לבית, הינה משימה די קשה. יש להבטיח כי השער שבחרתם יהיה עמיד, יתאים לתקציב שלכם ושיהיה מושך מהבחינה העיצובית וכן, השער חייב להתאים לסגנון ולאלמנים החיצוניים של הבית , כשאר הגדר החיצונית תהיה אף היא בעיצוב זהה, מה שישדר הרמוניה וטעם טוב. מי שאינו מעוניין להוציא הון על שערים ומצד שני מעוניין בשער איכותי שיחזיק מעמד שנים ויהיה מעוצב להפליא, הבחירה של שערים מאלומיניום , הינה הבחירה החכמה ביותר. זהו חומר גלם נפוץ מאוד בכל העולם והעלויות של מוצרים מאלומיניום ירדו עם השנים. המחירים שווים לכל כיס ותוכלו להזמין שער שיתאים לכם הן מבחינת העיצוב, הגוון הגודל וההתאמה שלו לגדר שלכם.

שער מאלומיניום גם אמצעי הגנה וגם מקנה אווירה מיוחדת

יש לדעת, כי שערים מאלומיניום, אינם דורשים תחזוקה מצדכם. שערים אלה מתאימים לאנשים עסוקים הנמצאים עד הערב בעבודתם. השערים נשמרים ממש במצב שבו רכשתם אותם. ניתן לעצב שערים העשויים אלומיניום ממש לפי השאיפות שלכם. יש לציין נקודה חשובה נוספת, כמו הלחות בארץ. שערים ממתכות אחרות, אינם יכולים לעמוד בלחות של ישראל ועל אחת כמה וכמה בבתים הנמצאים סמוך לים. אם אתם בעלי בית פרטי, כרטיס הכניסה לביתכם הוא השער והגדר, מה שמסמן את המרחב שלכם. לא לחינם אנו עובדים  קשה, על מנת ליצור לעצמנו את פיסת גן העדן הקטנה שלנו, כשר אנו מגנים עליה עם גדרות ושערים במגוון סגנונות ועיצובים.

שערים מאלומיניום גם לחניה

אנו מגנים על הבית ומייפים אותו באמצעות שערים מאלומיניום, כך שגם את החניה שלנו אנו סוגרים עם שערים חשמליים מאלומיניום, בכדי להגן על הרכב ולהימנע מסקרנים למיניהם. היתרון בשערים אלה הוא שניתן לעצב אותם בכל מיני סגנונות וצבעים, טקסטורות מיוחדות והחשוב הוא שהשערים קלי משקל ואינם מחלידים. לא לחינם, אם תסתובבו בכל מיני שכונות שיש  בהם בתים פרטיים בערים ובמושבים השונים, תמצאו רק שערים העשויים אלומיניום בשל  היתרונות הרבים הגלומים בחומר גלם זה והאפשרויות הרבות של עיצוב.

כללים מנחים בבחירת שערים מאלומיניום

מומלץ תמיד   להשקיע מחשבה בעיצוב ש שערים מאלומיניום. למעשה שער  זה, אמור להגן עלינו מפני פורצים והם נמצאים בשימוש יום יומי ולכן, הם אף חייבים להיות נוחים לפתיחה וסגירה. יש להתייחס לא רק לבית כי אם לשער עצמו ולשכנים שמסביב, אשר לבטח יעדיפו לראות שערים מעוצבים ולא שער גדול ללא טעם אשר יפריע לנוף בשכונה. בחברת ביתא, נשמח לייעץ לכם לבחירה נכונה של שערים, גדרות, פרגולות, חיפויי קיר,דקים מאלומיניום, מסתורי כביסה ושאר מוצרים מאלומיניום. אנו מלווים אתכם מהעיצוב,   לייצור ולהתקנה ומציעים לכם חומר גלם איכותי, גימור מושלם ואחריות לשנים רבות.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!