גדר בקליק

גדר בקליק – זה כל הטריק.. 

גדר אלומיניום היא זו שתגן באופן מושלם על ביתכם מכל מיני זרים או אורחים בלתי רצויים. ניתן עדיין לשמור על מראה חדשני ומודרני, כאשר תהיו מעוניינים להפוך את הנכס שכם למקום בטוח יותר. ניתן לרכש גדר בקליק, כאשר הפרופילים הוכנו מראש וקל מאוד להתקין את הגדרות הללו בעצמכם, כאשר קיים תרשים שקל להבין בכל קיט. אם תנאי השטח אינם מורכבים מדי, תוכלו להתקין במו ידיכם בשיטת “עשה זאת בעצמך” גדר לתפארת, אשר אף תעלה הן את ערך הבית והן את הבטיחות שלכם .

הקיטים כאמור של גדר בקליק מוכנים מראש על פי המידות שלכם מלבד החיסכון העצום בהתקנה עצמית של גדר אלומיניום, חומר זה, הוא בעל יתרונות גדולים בענף הבנייה. ראשית הוא מחזיק מעמד לשנים רבות והוא עמיד לכל תנאי מזג האוויר כולל גשמים ולחות. חומר זה, הינו קל לעיצוב אך יכול לעמוד בעומסים. זמן ההתקנה הינו קצר. מי שיש לו ניסיון בעבודה טכנית והוא בעל ידיים טובות, הרכבה זו, תהיה לו קלה במיוחד.

קיטים מאלומיניום להרכבת גדר מעוצבת ויפה בקליק

הרעיון של קיטים מוכנים למטרת הרכבת גדר בקליק, הינו שהלקוח יוכל בעצמו להרכיב את הגדר הרצויה לו, לאחר שבחר את הדגם המועדף עליו בזמן התקנת הגדר, קל למצוא את המיקומים הנכונים של החיבורים. זמן ההתקנה משתנה בין גדר לגדר וזה תלוי בגודלה ובתנאי השטח. התקנה עצמית, חוסכת מכם עלות התקנה בת כמה מאות שקלים שיש לשלם למתקין מורשה וכן, התקנה בשיטת עשה זאת בעצמך, תקנה לכם סיפוק רב.

היתרונות של גדר בקליק, הם האופן של תהליך הצביעה והגימור, היות ובניגוד ברמת גימור של מוצרי אלומיניום אחרים, אין צורך בריתוך או ליטוש והקווים נקיים וכן, הגימור פשוט מושלם. תוכלו לבחור את הדגם של הגדר הרצויה לכם מתוך הקטלוגים  וכן ממגוון גווני הקשת והמפעל ידאג עבורכם לקיט שיתאים לנתונים שלכם, אם גובה, אורך ועוד.

היכן מומלץ לרכוש גדרות בקליק ועוד מוצרי אלומיניום איכותיים?

בחברת ביתא, אנו דואגים כי תרכשו את הגדרות ומוצרי האלומיניום האיכותיים ביותר ותחסכו את פער ההתקנה. בחברתנו ישנם קיטים מוכנים במגוון דגמים וגוונים. כל שיש לכם לעשות הוא, להגיע אינו עם מידות מדויקות ואנו נייעץ לכם לגבי הגדר האידיאלית. אנו מייצרים, מעצבים ומתקינים מוצרי אלומיניום איכותיים העומדים בתו התקן הישראלי בין המוצרים שאנו מייצרים, תוכלו למצוא: פרגולות, מטבחי חוץ, דקים, מסתורי כביסה ומדפים מעוצבים. תוכלו גם להזמין מאתנו על פי טעמכם האישי מוצרי אלומיניום לבית או לעסק ואנו נשב אתכם על כוס קפה ונייעץ לכם ללא התחייבות מצדכם לגבי מוצר האלומיניום שברצונכם לרכוש ולהתקין. כמו כן,אנו מעניקים 10 שנות אחריות על כל מוצרינו, מה שמראה כי אנו בטוחים במאת האחוזים בכל מוצר שעוזב את מפעלנו. 

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!