גדר הייטק

גדר הי טק ברמת עיצוב וגימור גבוהים

למי שאוהב עיצוב מודרני, כאשר ביתו מסוגנן באופן זה, לבטח יזמין גדר הי טק. גדר זו, הינה הבחירה הטובה ביותר עבורכם. גדר בכללי, נועדה לשמור על הפרטיות וניתן בהחלט, למצוא מגוון סגנונות וגווני הקשת. ישנן גדרות אטומות , אשר מבודדות לחלוטין את השטח של החצר ומהווה חיץ בכניסה אל הבית וסביב החצר. ישנה האופציה לעצב ולהתקין גדר שהיא אוורירית יותר. יש לציין כי קיימים כמה סוגים של גדרות, אלה אשר נועדו לצרכי בטיחות כגון גדר אשר תקיף את החצר או הבריכה. גדרות אלה, תהיינה פשוטות יותר, אך גדר המותקנת בחזית הבית, צריכה להיות מעוצבת, מרשימה ומתאימה לסגנון ולאלמנטים החיצוניים של הבית.

תוכלו ליהנות ממראה של גדר הי טק  מעוצבת ומתחזוקה אפסית של גדר בסגנון חדשני הי טקיסטי ומודרני, היות ואלומיניום, הינו חומר גלם שאינו מחליד ואין צורך לצבוע או לחזק אותו בכל תקופה מסוימת. הצבע שצובעים במפעל את גדרות האלומיניום בסגנון ה -הי טק, הינו אבקה אשר נצבעת בתנור, מה שמבטיח לנו, כי הצבע לא יתקלף , גם בחלוף שנים רבות. זוהי השקעה נהדרת לטווח הארוך ולמי שמעוניין במראה מלא חן ויופי מחוץ לביתו.

גדרות לבית במראה יוקרתי ומעוצב

זה בדיוק מה שייראה כאשר תתקינו גדר הי טק. מלבד המראה הייחודי והעכשווי, יש לדעת כי אלומיניום הינו מתכת קלה, אך אינו נשבר או נסדק בקלות. גם מבחינת חשש ממזיקים למיניהם כמו בעץ למשל, גדרות העשויות אלומיניום, אינן מושכות אליהן חרקים  ומזיקים מסוגים שונים. מבחינת החוזק, האלומיניום יכול לשאת משקלים כבדים ולכן, מי  שמעוניין להוסיף זכוכית חלבית מסביב לגדר בסגנון הי טק, יוכל לעשות זאת בקלות מבלי לחשוש כי חומר זה, יכביד על גדר האלומיניום.

יש לציין, כי ישנו יתרון בולט נוסף בהתקנת גדר הי טק, כאשר הכוונה היא להתקנה של הגדרות. כאשר נציג מטעם חברת האלומיניום, יגיע אליכם למדידות, הוא יבחן היטב את השטח ויוכל לייצר בדיוק רב את הצורה והגודל של הגדר, בהתאם לנתונים הקיימים בחצר ביתכם.  ניתן לייצר גדרות אלומיניום בכל גובה או גודל שתרצו וקיימים מגוון רב של צבעים לבחירה מתוך מניפת הצבעים.

הגיע הזמן כי תשדרגו את כניסת הבית בגדר הי טק

כאשר אתם רוכשים בית, מעצבים ומייפים אותו, הגיע הזמן לסידור הגינה ולתיחום הכניסה הקדמית והאחורית של הבית. ובכן, זה הזמן להתקנת גדר הי טק, אם זה הסגנון של הבית והסגנון האהוב עליכם. חברת  ביתא, אשר מייצרת, מעצבת ומתקינה מוצרי אלומיניום ייחודיים ואיכותיים בגימור מושלם. החברה מייצרת מוצרים שונים מאלומיניום, אשר כוללים: פרגולות, מסתורי כביסה, מטבחי חוץ, גדרות מעוצבות מאלומיניום, מדפים דקורטיביים ועוד. החברה מעמידה לשירותכם יועצים מומחים אשר ישמחו לשרת ולעצב לכם את הפריט החיוני הבא לביתכם כאשר הייעוץ אינו מחייב.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!