חיפוי דלת קו 0

חיפוי דלת קו 0 לשדרוג המראה של פנים וחוץ המבנה

דלתות קו 0, הינן דלתות מעוצבות בסגנון הי טק. היום, ניתן לבחור חיפוי דלת קו 0, באלומיניום בסגנונות מרהיבים וכן באלומיניום חיפוי עץ אשר מקנה מראה חמים מצד אחד אך העיצוב המודרני מקנה לה מראה הי טקיסטי מובהק. מדובר על מראה יוקרתי, נקי וחדשני. יש לציין כי עיצוב זה של דלתות, אינו מוגבל לדלתות כניסה בלבד, כי אם גם לדלתות כניסה. ישנם כאלה המחפים את הקיר החיצוני של המבנה באותו חיפוי דלת בקו 0, כך שניתן לראות מראה הרמוני ומיוחד שמתאים לסגנון המודרני בן ימינו.

משקופי אלומיניום סמויים אשר מוטמעים בקיר עצמו, מקנים חוזק, יציבות ועמידות של דלתות אלה למשך שנים רבות. דלתות אלה, הינן בטיחותיות ועמידות בפני אש ושריפה, היות ואלה  הן התכונות של חומר גלם מסוג אלומיניום. יש לציין כי חיפוי דלת קו 0, מקנה עמידות בפני פריצות היות ודלתות אלה, הינן בעלות נעילה רב נקודתית. ישנם פרופילים מאלומיניום המתאימים לחיפוי מרשים וייחודי זה של דלתות ותוכלו לתכנן את החיפוי עם המפעל אשר מייצר ומעצב עבורכם דלתות מסוג זה.

מראה מיוחד לכל המבנה בזכות חיפוי דלת קו 0 

יש לדעת, כי דלתו קו 0, הינן דלתות המותקנות בהתקנה שטוחה האיחוד של חיפוי דלת קו 0,יחד עם הקיר, מקנה מראה אלגנטי ואפילו אקסקלוסיבי במובן מסוים. ניתן למצוא גם דלתות פנים כאשר חיפוי אלומיניום מתאים מאוד לחדרים רטובים כגון חדרי אמבט, כך שהדלתות אינן מחלידות ונשמרות באותו מראה חדש ורענן למשך שנים. אין צורך בתחזוקה מיוחדת, בניגוד לדלתות עץ שנוטות להתנפח ומצריכות צביעה בחומרי מגן מיוחדים.

חברות אשר מייצרות חיפוי דלת קו 0, מפתחות בכל תקופה, עיצובים חדשניים אשר מקנים מראה אופנתי וחדשני בסגנון הי טק למבנה כולו. לרוב דלתות מחופו באלומיניום שהן בקו 0, מעטרות בצורה מרשימה מאוד, את הכניסה הראשית למבנה או לבית פרטי. גם בכניסה לחללים פנימיים ניתן לראות דלתות אלה. השם “קו אפס” מתייחס לעובדה שהדלתות ממשיכות בקו ישר עם הקיר ולכן קיים אפס מרחק בין המישור של הדלת למישור של המשקוף ולמישור של הקיר עצמו.

חיפוי דלת קו 0 – השחקן הראשי במראה החיצוני והפנימי של כל מבנה

כל הנתונים שדיברנו עליהם עד כה, מקנים לדלת  בקו  0 אשר מחופה באלומיניום, להיות השחקנית הראשית, בעיצוב של חוץ ופנים המבנה או הבית. ישנם כאלה שמעוניינים דווקא במראה המינימליסטי והנקי בקווים הישרים, אשר מאפיינים את הסגנון המודרני, אבל ישנם כאלה שדווקא ינצלו את העיצוב הזה לדלת עיצובית ואפילו אמנותית אשר תשדרג את המראה של כל החלל. על מנת לבצע חיפוי דלת קו 0, בחומר הגלם העיצובי ובעל תכונות רבות כמו אלומיניום, יש לפנות לחברה המתמחה בייצור ועיצוב חיפויים של דלתות אלומיניום בקו 0, כמו חברת ביתא, אשר מתמחה בייצור ועיצוב מגוון רב של מוצרי אלומיניום, הכוללים: ייצור מערות, ייצור פרגולות , ייצור מטבחים חיצונים וייצור חיפויים לקירות חיצוניים ופנימיים.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!