חיפוי חוץ בקליק

חיפוי חוץ בקליק

ענף הבניה , האדריכלות והעיצוב עברו שינוי ומעניקים לכל בעלי הנכסים, הזדמנות לבצע מן סוג של מתיחת פנים חיצונית  לקירות המבנה. הכוונה היא אל חיפוי חוץ בקליק. אחד מחומרי הגל המובילים הינו אלומיניום, אשר ניתן באמצעותו לחפות בקלות בשל החומר הקל שממנו הוא עשוי, מבנים חיצוניים. זוהי אחת מטכניקות העיצוב המרשימות ביותר של השנים האחרונות. מדובר על מראה משודרג של המבנה, גוונים וגודל שונה של לוחות, כאשר הלוחות מוזמנים מראש  על פי העיצוב שבו מעוניין בעל המבנה וההתקנה הינה מהירה וקלה.

יש לציין כי היתרונות של חיפוי חוץ בקליק, הם רבים. למשל כאשר הקירות עקומים, סדוקים או מפויחים מהסביבה האורבאנית, ניתן יהיה לכסות אותם באמצעות לוחות אלומיניום בדגמים מרהיבים, אשר יקנו למבנה ערך רב יותר ויקנו למבנה מראה מרשים במיוחד. חיפוי זה העשוי אלומיניום, אינו דורש תחזוקה או חידוש והוא נשאר נקי ובמראה חדש למשך שנים רבות. חיפוי קירות באמצעו אלומיניום, נעשה באמצעות פרופילים המאפשרים עיצוב אשר מותאם לכם אישית. מומלץ כי הדגם של חיפוי קירות חוץ המבנה, יהיה קלאסי ועדכני תמיד, כך שלא ייגרם מצב כי יהיה מדובר באופנה חולפת ולכך יש לשים לב.

חיפוי קירות חוץ אינו יקר

זו הבשורה הטובה ביותר למי שמעוניין או מתכנן חיפוי חוץ בקליק. בגלל שהאלומיניום הינו חומר נפוץ וזמין, מחירו אינו יקר וכן החיפוי עצמו אינו יקר. תוכלו לקבוע פגישה עם יצרני ומעצבי האלומיניום אשר מתמחים בייצור לוחות לחיפוי חיצוני של מבנים ולבדוק את המחיר בהתאם לנתוני המבנה שלכם. .בגלל שישנן מאות דוגמאות של חיפויי קירות חיצוניים, יש להתמקד ולבחור במתאימה ביותר. תוכלו לקבל ייעוץ אם מהאדריכל ואם מיועצים מקצועיים הנמצאים באולמות התצוגה של מפעלי ייצור ,שיווק והתקנה של חיפויי קירות חיצוניים, מה שיסייע לכם בבחירה המושכלת והנכונה.

 יש לדעת, כי חיפוי חוץ בקליק באמצעות אלומיניום, גורם לזרימת האוויר וצריכה פחותה של אנרגיה, היות ואלומיניום הינו חומר יעיל מאוד לבידוד. בנוסף, כאשר מתקינים חיפוי באמצעות לוחות אלומיניום, המבנה הופך ליציב וחזק יותר ואינו פגיע לנזקי מזג האוויר. לוחות האלומיניום המיועדים לחיפוי, מגיעים במגוון של גוונים ועוביים יכול לנוע בין 2-5 מ”מ . ניתן להכניס חומרי בידוד ביו הלוחות לקירות החיצוניים. בכלל, לוחות אלומיניום לחיפוי החיצוני של הקירות, זולים בהרבה מאשר כל חיפוי אחר כגון אבן, עץ וכדומה.

לפנות לחברה מובילה המתמחה בחיפוי קירות חוץ מאלומיניום

על מנת לקבל את הטוב ביותר, מומלץ לפנות לחברה מקצועית העוסקת בייצור ועיצוב של מוצרי אלומיניום שונים לבנייה ועיצוב. חברת ביתא, הינה חברה העוסקת בייצור ועיצוב של מוצרי אלומיניום הכוללים: פרגולות אלומיניום, גדרות, מטבחי חוץ וחיפוי אלומיניום למבנים.. הנכם מוזמנים ללא התחייבות מצדכם לקבל ייעוץ מקצועי ולהחליט באיזה חיפוי לבחור כאשר יש לכם את כ הפרטים המלאים לגבי לוחות החיפוי.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!