חיפוי פנים בקליק

חיפוי אלומיניום בעיצוב ייחודי תוך שילוב צבעים בולטים והכל בחיפוי בקליק..קרדיט צלם עדי אלבז

חיפוי פנים בקליק – זה בהחלט רעיון עיצובי מבריק 

אלומיניום הינו יסוד כימי שהוא נראה כמו מתכת כסופה. היתרון בחומר גלם זה שהוא אינו מחליד והוא קל משקל. לאחרונה חומר גלם זה, נראה בעיצובים שונים ובמיוחד אנו רואים המון בניינם המחופים ע”י חיפוי פנים בקליק. החזיתות של בניינים אלה הן מבריקות ומרשימות. בניינים שונים נראים במראה הי טקיסטי מודרני שהוא הסגנון שרבים אוהבים במיוחד בנוף האורבאני.  מדובר על לוחות אלומיניום אשר מוזמנים מראש ע”י הלקוח. קל להתקין לוחות אלומיניום על בניינים, היות ומדובר על חיבור בקליק.

הייחוד האדריכלי של חיפוי הי טק בקליק  מעניק אפקט של ברק וחדשנות ומתאים לעידן המודרני של היום. הבחירה שרבים ביצעו, כאשר החליטו כי זה החיפוי המתאים להם ביותר, הייתה בין היתר בשל העמידות של האלומיניום בפני תנאי מזג האוויר והבידוד שלו. ניתן לכסות כל פגם בקירות חיצוניים או פנימיים של מבנים גם לאחר שנים, הבניין יראה חדש ולכן השקעה זו הינה מהמשתלמות ביותר. ישנו יתרון מובהק נוסף של בחירת חיפויי אלומיניום למבנים בסגנון ההי טק, כמו למשל העובדה כי אלומיניום דוחה קרני שמש אולטרה סגולות מה שמונע מהתחממות של מבנים.

חיפוי הי טק למבנים ניתן לחיתוך בכל צורה

זה גם אחד מהיתרונות הרבים של חיפוי פנים בקליק, ניתן לחתוך את האלומיניום שהוא חומר גמיש בכל צורה ואפשר ליצור מחומר גלם חיוני זה, לעצב כל לוח שאתם מעוניינים. ניתן לקבל חיפוי חיצוני מאלומיניום בגוונים שניתנים לבחירה, בשונה ממתכות אחרות אשר מגיעות בגוון אחיד. עד לפני כמה שנים, אנשים לא שמו לב או נתנו דגש על חיפוי הקירות. היום ניתן לראות מבנים גדולים אשר משפרים את המראה ומוסיפים בערך הנדל”ן שלהם באמצעות חיפוי קירות מאלומיניום בסגנון עכשווי ומודרני.

היום, באמצעות חיפוי פנים בקליק, תוכלו להגן  על קירות המבנה מפני רטיבות וגורמים שונים אשר יוצרים בלאי. חיפוי זה, מאריך את חיי המבנה ומאפשר חיסכון באנרגיה היות והבידוד שלו חוסך במזגנים או בחימום המבנה. בגלל שהתחום התפתח וחיפוי חיצוני של מבנים הפך למשתלם, בעלי עסקים רבים מתקינים חיפויי אלומיניום שנחשב לחומר הגלם המבודד והטוב ביותר,  שהוא בעל עיצוב חדשני.

חיפוי מעוצב בחומר הגלם הטוב ביותר ובמינימום זמן

ברגע שתזמינו חיפוי פנים בקליק לקירות המבנה שבבעלותכם, תבינו כי גם בחרתם בחיפוי לטווח מאוד ארוך וכן, ההתקנה נעשית בקליק. מוצר זה הינו מבית היוצר של חברת ביתא אשר מתמחה בכל הקשור לייצור ועיצוב מוצרי אלומיניום. החברה מציעה לכם יועצים, אשר ישמחו לשבת אתכם לייעץ ולתכנן יחד אתכם את חיפוי האלומיניום האידיאלי עבורכם.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!