פרגולות אלומיניום תלויות

פרגולות אלומיניום תלויות 

היום ישנן שתי אופציות להתקנה וחיסכון בחלל של פרגולות המיוצרות מאלומיניום. שתי האופציות הינן- פרגולות על עמודים, או פרגולות אלומיניום תלויות. יש לקחת בחשבון, כי גודל המבנה, ממלא תפקיד חשוב, אך אם המטרה שלכם הינה להתקין את הפרגולה בשטח קטן, אז היא אינה חייבת להיות גדולה מדי. על מנת לבחור נכון פרגולת אלומיניום, מומלץ לפנות לעוסקים בתחום שיוכלו לייעץ לכם, לקחת את המידות ולהתאים לכם פרגולה תלויה מאלומיניום.

היתרון של פרגולות אלומיניום תלויות, הוא שהן עמידות בפני רוח. מדובר למעשה, על פרגולות שהן סוככי הזזה עם שלוחות העשויות ממתכת. ניתן לראות פרגולות מסוג זה במרכזי קניות, בגינות, ווילות וקוטג’ים וכן, במרפסות של דירות. הפרגולות נתמכות בעזרת קיר. התקנת פרגולה תלויה מאלומיניום היא קלה ופשוטה. אם אתם מעוניינים לעבור לדירה או בית חדש, ניתן יהיה לפרק את הפרגולה ולקחת אותה אתכם.

מגוון רב של פרגולות תלויות ובשלל גוונים ועיצובים

ניתן להזמין פרגולות אלומיניום תלויות, בשלל צבעים ועיצובים כך שתוכלו לבחור את הסגנון המועדף עליכם. פרגולות אלה, הינן עמידות במיוחד ותוכלנה לשרת אתכם לאורך שנים רבות. יש להתאים את הגוון והסגנון של הפרגולה התלויה בהתאם לשאר האלמנטים שלכם בבית. אם אינכם בטוחים, תוכלו להתייעץ עם מי שמתמחה בעיצוב ,ייצור והתקנת פרגולות. יש לציין בנוסף, כי קיימת חשיבות רבה להתקנה נכונה של פרגולת אלומיניום תלויה ולדאוג, כי מתקין מומחה מועם החברה אשר ממנה הזמנתם את הפרגולה, יתקין אותה עבורכם באחריות ובמקצועיות.

מי שמעוניין באופציה של פרגולות אלומיניום תלויות, עליו לדעת כי מדובר על אופציה נהדרת לניצול החלל. ההבדל בין פרגולה תלויה לבין פרגולה על עמודים היא שפרגולה הנשענת על עמודים, תופסת חלל רב יותר ואילו פרגולת אלומיניום תלויה אינה תופסת מקום בחלל הגינה ומתאימה במיוחד למרפסות של דירות או פנטהאוזים.

פרגולה תלויה גם למטבח חיצוני בגינה

רבים  מזמינים היום פרגולות אלומיניום תלויות למטבחי הגינה כאשר הפרגולה אינה גוזלת מהחלל והמטבח החיצוני בגינה נמצא בצמוד לקיר תומך שניתן להתקין עליו את הפרגולה התלויה. ניתן יהיה לבשל ולצלות בשר לאורחים ולבני המשפחה בצהרים מבלי להישרף בשמש וכן, העיצוב יתאים גם למטבח החיצוני. אם ברצונכם להזמין פרגולות אלומיניום תלויות, תוכלו להזמין אותן מחברה המייצרת מוצרי אלומיניום איכותיים כמו: פרגולות, מטבחים חיצוניים, חיפוי קירות אלומיניום ודקים מאלומיניום במראה של עץ טבעי. חברת ביתא, הינה אחת החברות המובילות בתחום, המייצרת מוצרים דקורטיביים ופרקטיים מאלומיניום. לחברה צוות של יועצים, אשר ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת, כך שניתן לתכנן יחד פרגולה מושלמת שתתאים לצרכיכם.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!