פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום- הבחירה המושלמת לכל גינה ומרפסת

אם אתם בעלי בית פרטי, אתם  לבטח נהנים מביתכם, כאשר מזג האוויר הינו נעים. על מנת ליהנות מגינת ביתכם, בכל עונות השנה, מומלץ כי תתקינו פרגולות אלומיניום אשר מטרתן הינה הצללה וכן, הגנה מפני הגשם בימי החורף. בעבר, פרגולות עץ, היו האופציה היחידה, אך היום כאשר משתמשים המון בחומר הגלם הקל והחזק מסוג אלומיניום, אשר אינו מחליד ואינו מצריך תחזוקה, זוהי האופציה המומלצת ביותר. אתם פשוט פותרים את עצמכם מתחזוקה שוטפת של הפרגולה וממריחת חומרי הגנה על העץ, הפרגולה אינה סופגת מים והיא נשארת חדשה לאורך שנים.

היתרון הנוסף של התקנת פרגולות אלומיניום, הינו האפשרות של התקנת מערכת חשמלית של קירוי או פתיחת גג הפרגולה באמצעות מנגנון חשמלי אשר ניתן להפעילו אם באמצעות מתג או אם באמצעות שלט רחוק מכל מקום, מה  שמקנה איכות חיים טובה יותר. יש לציין בנוסף, כי פרגולות המיוצרות מאלומיניום, עמידות בפני מים ואש ואם אתם אוהבים בכל זאת מראה עץ, ניתן להזמין פרגולה העשויה אלומיניום במרקם מיוחד שנדמה עץ, עד כי קשה יהיה להבדיל כי אכן מדובר על פרגולת אלומיניום.

מראה דקורטיבי של פרגולת אלומיניום אשר יוסיף גם לערך הבית

יש לציין, כי המראה הדקורטיבי של פרגולות אלומיניום, קשה להתעלם ממנו. היתרון הרב הינו קשת הצבעים והמרקמים השונים שניתן לצבוע ולהקנות לפרגולות העשויות אלומיניום. כמו כן, ניתן להוסיף תאורה שתשדרג פי כמה את המראה של הפרגולה ותקנה לה יוקרתיות.  הגינה הינה חלק בלתי נפרד מביתנו ויש  לציין, כי רבים מתארים את הגינה כהמשך של הבית והם אכן אינם טועים. כאשר תשדרגו את מראה הגינה באמצעות פרגולת אלומיניום, כאשר היא מוצבת במקום האידיאלי ומתאימה לשאר האלמנטים בגינה. 

גם מבחינת התחזוקה, פרגולות אלומיניום הינן הקלות ביותר, ככל שתצטרכו לעשות הוא לנקות את הפרגולה עם מטלית לחה. מדובר על חשיבה לטווח הארוך וניצול כל היתרונות הגלומות בהתקנת פרגולות אלומיניום, כאשר אתם פונים לחברה ידועה ומוכרת  גם מבחינת התקנתה של הפרגולה, היום בשיטת הקליק, ניתן להתקין בקלות פרגולה העשויה אלומיניום, כאשר היא בטיחותית ותחת תו תקן ישראלי.

הבחירה הטובה ביותר של פרגולות אלומיניום

הבחירה הטובה ביותר של פרגולות אלומיניום, הינה באמצעות חברה וותיקה שמייצרת פרגולות מאלומיניום איכותי וכן, עובדת בעיצובים מיוחדים שאתם יכולים להזמין על פי הטעם האישי שלכם. חברת ביתא, הינה אחת החברות המובילות, אשר עוסקת שנים בעיצוב של פרגולות שלא תראו בכל חצר סטנדרטית. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר, כך שנשב יחד על כוס קפה, לאחר שלקחנו מידות ונתונים ונייצר עבורכם פרגולת אלומיניום לתפארת.

Back to top

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות?

מלא/י את הטופס ונחזור אליך בהקדם!